O nás

Poliklinika Anděl s. r. o. je zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5, které občanům poskytuje ambulantní zdravotní péči na vysoké úrovni odpovídající dnešním možnostem diagnostiky a terapie.
Poliklinika Anděl, s. r. o. vznikla v roce 2014 a v roce 2015 rozšířila spektrum poskytovaných zdravotních služeb o dalších 7 odborností. V Poliklinice Anděl naleznete:

  • moderní vybavení všech ambulancí a to včetně nejmodernějšího vybavení špičkovou diagnostickou a terapeutickou technikou,

  • široké spektrum odborností, které zajišťuje občanům komplexní možnost využití při péči o své zdraví na jednom místě,

  • důraz na preventivní vyšetření a informovanost pacientů,

  • odborné lékaře, kteří registrovaným pacientům poskytují telefonické konzultace pro možná řešení jejich zdravotního stavu, léčby a to především v oblasti prevence,

  • maximální komfort zabezpečení vaší zdravotní dokumentace,

  • časovou flexibilitu, možnost parkování, dobrou dopravní dostupnost.

about_small_2

MUDr. Petr Malý, MBA

Ředitel

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
V letech 1990–1991 pracoval jako gynekolog na gynekologickém oddělení v nemocnici v Kutné Hoře. Od roku 1991 působil v Nemocnici Na Bulovce na oddělení všeobecné chirurgie, kde během praxe složil 1. atestaci a 2. atestaci v oboru chirurgie. Vystudoval manažerské vysokoškolské vzdělání na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 2005, kde získal titul MBA.


V roce 2001 pracoval jako samostatný odborný asistent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Poté od roku 2004 působil ve Fakultní Thomayerově nemocnici jako náměstek pro léčebnou péči. V tomto roce se stal členem realizačního týmu zajišťujícího lékařskou pomoc obětem války v Iráku.


V roce 2005 byl jmenován ředitelem Thomayerovy nemocnice a o rok později byl členem realizačního týmu zajišťujícího lékařskou pomoc obětem tsunami na Srí Lance. Po skončení působení ve Fakultní Thomayerově nemocnici se podílel na vzniku zdravotní pojišťovny, kde později zastával funkci ředitele.

Nyní pracuje jako odborný asistent katedry fyziologie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a vykonává funkci ředitele Polikliniky Anděl s.r.o.

Smluvní pojišťovny

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR – VZP
201 Vojenská zdravotní pojišťovna ČR – VoZP
205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – ČPZP
207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví – OZP
209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda – ZPŠ
211 Zdravotni pojišťovna ministerstva vnitra ČR – ZPMV
213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna – RBP

about_small_2